Volkswagen ID.3 204hk 2021
-
Årsmodell
2021
-
Kilometer
40 100
-
Kjøpspris
209 900 NOK
Volkswagen ID.3 er en elektrisk kombikupé med imponerende ytelse og rekkevidde. Med en kraftig elmotor på 204 hestekrefter og bakhjulsdrift, gir denne bilen en smidig og energieffektiv kjøreopplevelse. Den har en rekkevidde på hele 422 km, noe som gjør den perfekt for både daglig pendling og lengre turer.
Denne ID.3`n kommer med norsk utstyr og har plass til 5 passasjerer. Den har gått kun 40 100 km og er EU-godkjent frem til september 2026. Dette er en sjelden mulighet til å eie en nesten ny, fullelektrisk bil med toppmoderne teknologi og imponerende ytelse.
Vi kan tilby følgende ekstra på denne bilen – Kontakt selger for tilbud.
– Serviceavtale for bruktbil (gjelder VW, Skoda og Audi)
– Lastekantbeskyttelse
– Takstativ
– Takboks
– Skvettlapper
– Lakkforsegling
+ mer
Santander Utvidet Garanti
Ved kjøp av bil hos oss, og som finansieres via Santander, kan vi tilby «Santander Utvidet Garanti».
Dette er en to-delt forsikringsgaranti bestående av en utvidet bilgaranti som inntreffer når opprinnelig nybilgaranti utløper (5 12 år), samt en kosmetisk garanti som dekker småskader i perioden frem til nybilgaranti utløper.
Garantien har en fast månedspris, det er ingen bindingstid og du er dekket i hele Europa.
Utfyllende informasjon om dekning og månedspris for Santander Utvidet Garanti finner du på santander.no
Innbyttekampanje
* Vi gir deg 20.000 i innbytte for din gamle bil !
Bilen må ha skilter, komplette s/v hjul, 2 nøkler, EU-godkjent minimum 3 måneder frem i tid og være kjørbar. ( Vi vurdere alle biler uansett!)
Kan ikke kombineres med andre kampanjer
Ta kontakt med oss for et uforpliktende tilbud og prøvekjøring!
Om du ønsker at vi skal se på et evt. innbytte av din bil, også dyrere biler!
ta med følgende i mail til oss:
– Reg nr og bilmodell
– Km.stand
– Relevant ekstrautsyr på din bil
Kontakt en av våre selgere for mer informasjon:
Fredrik Magnussen
Tlf: 454 35 371
Dir mail: fredrik.magnussen @ albjerk.no
Morten Almestrand
Tlf: 930 29 121
Dir mail: morten.almestrand @ albjerk.no
Christian Lian
Tlf 900 85 994
Dir mail: christian.lian @albjerk.no
Albjerk Bil din trygghet !
Autorisert merkeforhandler av Audi – VW Personbiler VW Nyttekjøretøy og Skoda.
Hamax Auto AS har byttet navn til Albjerk Bil Ringerike.
Albjerk Bil Ringerike er nå en del av Sulland Gruppen.
Med vår sentrale beliggenhet i Hønefoss, nær Oslo, Drammen og Gardermoen, selger vi årlig ca 1000 nye og brukte biler og er distriktets største bilforhandler.
– Gode garantier med oppfølging fra selger.
– Eu-godkjente og verkstedkontrollerte biler med tilstandsrapport.
– Meget gode finans og forsikrings-betingelser. ( Merkeforsikring til fordelspris i 3 år med Super kasko og leiebil.
– Service og EU utføres på intervall før utlevering.
– Albjerk Bil Ringerike kan levere din nye bruktbil over hele landet. Kommer du med fly henter vi deg gjerne på Hønefoss busstasjon ( Gardemoen-Hønefoss med buss ca. 60 min ) Kommer du med tog, henter vi deg gjerne på Hønefoss togstasjon.
– Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene,men vi må alikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.
Gjennom våre samarbeidspartnere kan vi tilby hyggelige priser på FORSIKRING – FINANS inntil 10 år.
Velkommen til en hyggelig bilprat hos Albjerk Bil Ringerike
Se vår hjemmeside for kampanjer og åpningstider www.albjerk.no