Audi Q3 200hk 2022

  • Årsmodell

    2022

  • Kilometer

    32 700

  • Kjøpspris

    699 900 NOK

Denne bilen går som demobil hos Audi. Prøvekjøring og visning må derfor skje etter avtale med selger.

Audi Q3 40 TDI advanced business er nå til salgs hos Albjerk bruktbilsenter

Her har du en lekker allrounder. En kompakt SUV med høy bakkeklaring som er behagelig å stige inn og ut fra, og god oversikt over landskapet. Den er utstyrt med en sterk 2.0 liters turbodiesel motor, som yter 200hk, med S-tronic automatgir og Quattro firehjulsdrift.

Bilen har et sportslig utseendet med agressive linjer i kjent Audi-stil

Bilen leveres med godt av utstyr, som; adaptiv cruise control, Sonos lydanlegg, omgivelseskamera, parkeringsassistent, svingbart hengerfeste og mer (Sjekk ut utstyrslisten og utstyrsbeskrivelsen under)

Denne bilen kommer med følgende tilvalgspakker;

Teknikkpakke:
-Adaptiv ruise control
-Parkeringssensor bak
-Kontur-/Ambiente-belysning, flerfarget – Inntil 30 farger
-SONOS soundsystem
-Automatisk avblendbar speil
-Elektrisk betjent bakluke

Navigasjonspakke:
-MMI navigasjon Plus
-Audi virtual cockpit 12,3″
-Audi phone box
-Audi connect pakke

Utstyrsbeskrivelser;

-Adaptiv kjøreassistent med nødstoppassistent, Assistentfunksjonene omfatter en kombinasjon av adaptiv cruise control og assistent for kjørefeltføring. På flerfeltsveier kan systemet hjelpe deg å følge flyten i trafikken og holde bilen i kjørefeltet. Dette øker kjøre-komforten betydelig på lange kjøreturer og i tett bytrafikk. Nødstoppassistenten registrerer det hvis du ikke reagerer på advarsler. Den advarer deg i flere trinn, overtar om nødvendig styringen av bilen og bremser den automatisk helt ned.

-Parkeringsassistent, La bilen parkere for deg når du har behov for ekstra hjelp. Parkeringsassistenten kan registrere om en parkeringsluke er stor nok idet du kjører forbi, og parkerer på egen hånd Parkeringsassistenten kan også manøvrere bilen ut av parkeringsplassen om ønskelig.

– Audi Matrix LED frontlykter, Den innovative lysteknologien kombinerer et kamerasystem med LED-lyskilder og presis optikk, noe som gir en ekstra adaptiv lysfordeling. Motgående og forankjørende kjøretøyer skjermes slik at alle områder mellom og ved siden av kjøretøyene fortsatt lyses helt opp. Resultatet er at frontbelysningen tilpasses på en dynamisk måte, og synsfeltet blir betydelig større. Lysdiodene i Audi Matrix LED-frontlyktene overtar også funksjonen til de dynamiske adaptive lysene. Systemet bruker navigasjonsdata til å reagere allerede en kort stund før rattet dreies. Lysgrafikken og LED-kjørelyset gir også bilen et markant utseende.

Garanti
Fabrikkgaranti: 5 år / 150 000km.
5 års reklamsjonsrett.
Alle våre biler leveres verkstedkontrollert.

Innbyttekampanje:

* Vi gir deg 20.000 i innbytte for din gamle bil ! Bilen må ha skilter, s/v hjul, EU ok og være kjørbar!

*Kan ikke kombineres med andre kampanjer*

1 mnd. merkeforsikring inkludert i prisen på våre merker !

Ta kontakt med oss for et uforpliktende tilbud og prøvekjøring !

Albjerk Bil – din trygghet !

Autorisert merkeforhandler av Audi – VW Personbiler – VW Nyttekjøretøy og Skoda

– Gode garantier med oppfølging fra selger.
– Eu-godkjente og verkstedkontrollerte biler med tilstandsrapport, vi gir deg også din neste Eu-kontroll gratis på vårt merkeverksted.
– Meget gode finans og forsikrings-betingelser. ( Merkeforsikring til fordelspris i 3 år med Super kasko og leiebil.
– Service og EU utføres på intervall før utlevering.
– Albjerk Bil Drammen kan levere din nye bruktbil over hele landet. Kommer du med fly henter vi deg gjerne på Drammen togstasjon ( Gardemoen-Drammen med flytog ca. 50 min )
– Vi tilstreber oss til enhver tid å fremlegge riktige detaljer og opplysninger om bilene,men vi må alikevel ta forbehold om at det kan forekomme feil eller mangler i annonsene.

Se vår hjemmeside for kampanjer og åpningstider – www.albjerk.no

Velkommen til vårt flotte anlegg på Åssiden.

Kontakt oss om denne bilen